Skip to main content

Zespół KJF

Siłę każdej firmy stanowią pracownicy. Zespół KJF Broker to ludzie młodzi i wykształceni. Naszą dewizą w pracy jest pełne zaufanie i zaangażowanie. Różnorodność ukończonych kierunków studiów oraz studiów podyplomowych daje możliwość swobodnego poruszania się w wielu branżach i dziedzinach.
W KJF Broker zostały wypracowane własne, bardzo skuteczne metody doboru wykwalifikowanej kadry. Ludzie, którzy do nas przychodzą wiążą się z firmą na długie lata. Dzieje się tak, gdyż atmosfera, warunki pracy i możliwość rozwoju zawodowego są dobrze oceniane przez pracowników oraz firmy współpracujące.

ZARZĄD

Prezes

Jerzy Figlewski

Czytaj więcej

Absolwent Politechniki Poznańskiej. Długoletni dyrektor Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Poznaniu. W latach 1990-1991 członek Zarządu Krajowej Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej. Założyciel i właściciel w 1992 roku agencji ubezpieczeniowej. Od 1997 roku broker ubezpieczeniowy (w tym samym roku uprawnienia brokerskie). Założyciel i właściciel KJF Broker. Od 2006 roku prezes zarządu i główny udziałowiec KJF Broker Sp. z o.o. Uczestnik szkoleń z zakresu ubezpieczeń w Polsce i zagranicą.

Wiceprezes

Bartosz Horowski

Czytaj więcej

W KJF Broker odpowiada za ubezpieczenia majątkowe. Absolwent Wydziału Ekonomii Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. W branży ubezpieczeniowej od 1999 roku. Uprawnienia brokerskie uzyskał w 2000 roku Od początku pracy zawodowej związany z KJF Broker. W 2005 roku został dyrektorem zarządzającym a od 2006 roku – wiceprezes zarządu KJF Broker Sp. z o.o. Uczestnik wielu szkoleń w zakresie ubezpieczeń.

ODDZIAŁ POZNAŃ

Dyrektor ds. Ubezpieczeń Życiowych

Damian Otrząsek

Dyrektor ds. Ubezpieczeń Majątkowych

Martyna Ratajewska

Dyrektor ds. Ubezpieczeń Majątkowych

Krzysztof Łukaszewski

ODDZIAŁ GORZÓW WLKP.

Dyrektor oddziału

Krzysztof Szlachtowski

ODDZIAŁ TORUŃ

Dyrektor oddziału

Krzysztof Skieresz